לצאת לאור

״לצאת לאור" הוא מיזם משותף של איריס יוגב וגלית אקרמן ברש , אשר הוקם במטרה לעזור לאנשים ובעלי עסקים שיש להם סיפורים להפוך להרצאה. תהליך עבודה אישי שמשלב עבודת עמוק והכרות אישית עם התמה המרכזית של החיים של כל משתתף והבנת המסר המרכזי אותו הוא רוצה להעביר הלאה מתוך הידע והניסיון שצבר.

התהליך כולל בנית הרצאה באמצעות זיקוק התמה המרכזית של הסיפור, דרך בחירת הערכים המשמעותיים לקהל ועד להרצאה מהודקת שמצליחה לגרום לדובר להיות בנוכחות מלאה עם הסיפור והקהל.

בשנים האחרונות ליווינו למעלה מ- 300 בוגרים ולמדנו שיש משהו עמוק יותר שקורה והוא החיבור בין אנשים לסיפור שלהם. החיבור הזה מאפשר למשתתפים לקבל את עצמם, להיות נוכחים וללמוד מה היכולות המיוחדות רק להם שגורמות למסר שלהם להשאיר חותם על הקהל.

בואו לגלות את הסיפור האישי שלכם ולהפוך אותו להרצאה שעושה גלים. מוזמנים לערוץ היוטיוב שלנו להכיר חלק מהבוגרים, לעמוד שלנו שמספר קצת מהתהליך הזה, שקשה להסביר וכמובן לדבר איתנו, כי יש סיפורים שחייבים להשמיע. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. 

״יוצאים לאור״ מתקיים כיום בשתי מסגרות שונות:

"איך לבנות הרצאה חזקה שמשפיעה בחוץ ומחוברת פנימה" – הקורס משלב היכרות מעמיקה עם העקרונות והכלים, לבניית הרצאה אפקטיבית. שישה מפגשים הכוללים לימוד מתוך התנסות ועבודה בקבוצות קטנות. 

״לצאת לאור בארגונים״ –

סדנת ״יוצאים לאור", שמוזמנת על ידי ארגונים על מנת להעשיר ולהעצים עובדים.

הסדנא נותנת כלים לאנשים לספר את סיפור הקריירה שלהם, לחקור את המה שמנהל אותם וללמוד לתקשר את עצמם בצורה אנושית שרותמת אנשים ומעצימה את כל מי שסביבם.

בסיום הסדנא מתקיים אירוע חברה שבו המשתתפים מרצים לכלל החברה ומאפשרים לעמיתים שלהם להכיר אותם ברבדים נוספים ובאור שונה. ניתן לחבר את ההרצאות לנושא שרוצים לקדם בחברה.